x

Kirjaudu sisään


Luo uusi tunnus

Yhteystiedot

Lielahti Tampere

tampere

Yhteystiedot ja aukioloajat

Taninkatu 2
33400 TAMPERE
Puh. (03) 3142 3100
posti@kruunukaluste.fi
Aukioloajat:
Ark. 10–19 | La 10–16 | Su 12–16

KESKUSVARASTO
Käyräkuja 41
33430 VUORENTAUSTA (Ylöjärvi)
Puh. (050) 387 6133 ja (050) 387 6144
Noudot ma-to 8–16.30 | Pe 8–18

Sisustussuunnittelu

Anne Kotiranta
anne.kotiranta@kruunukaluste.fi
Puh. 043 8250 983

Lanterna Helsinki

helsinki-varikko

Yhteystiedot ja aukioloajat

Varikkotie 2
00880 HELSINKI
Puh. (09) 8560 200
helsinki@kruunukaluste.fi
Aukioloajat:
Ark. 10–20 | La 10–18 | Su 12–16

NOUTOVARASTO KONALA
Niemi Palveluiden noutopiste
Hankasuontie 11
00390 KONALA
Puh. (040) 514 1219  (noutoasiakkaat)
Puh. (040) 637 7270 (kotitoimitukset)
Aukioloajat: Ark. 8–18

Sisustussuunnittelu

Ota yhteyttä Porttipuiston myymälän suunnittelijaan.

Varisto Vantaa

vantaa

Yhteystiedot ja aukioloajat

Riihitontuntie 1 (Kehä III)
01720 VANTAA
Puh. (09) 8494 470
vantaa@kruunukaluste.fi
Aukioloajat:
Ark. 10–20 | La 10–17 | Su 12–17

NOUTOVARASTO KONALA
Niemi Palveluiden noutopiste
Hankasuontie 11
00390 KONALA
Puh. (040) 514 1219  (noutoasiakkaat)
Puh. (040) 637 7270 (kotitoimitukset)
Aukioloajat:
Ark. 8–18

Sisustussuunnittelu

Birgit Palonen
birgit.palonen@kruunukaluste.fi
Puh. 043 8252 488

Porttipuisto Vantaa

kartta_porttipuisto

Yhteystiedot ja aukioloajat

Porttisuontie 4
01200 VANTAA
Puh. (09) 8560 300
porttipuisto@kruunukaluste.fi
Aukioloajat:
Ark. 10–19 | La 10–16 | Su 12–16

NOUTOVARASTO KONALA
Niemi Palveluiden noutopiste
Hankasuontie 11
00390 KONALA
Puh. (040) 514 1219  (noutoasiakkaat)
Puh. (040) 637 7270 (kotitoimitukset)^
Aukioloajat:
Ark. 8–18

Sisustussuunnittelu

Eeva Wivolin-Kotkanen
eeva.wivolin-kotkanen@kruunukaluste.fi
Puh. 043 824 4753

Sisustajantori Oulu

oulu

Yhteystiedot ja aukioloajat

Taka-Lyötyn Aukio 2
90140 OULU
Puh. (08) 372 299
oulu@kruunukaluste.fi
Aukioloajat:
Ark. 10–19 | La 10–16 | Su 12–16

NOUTOVARASTO OULU
Niemi Palveluiden noutopiste
Paljekuja 7
90140 OULU
Puh. (040) 620 4488 (noutoasiakkaat)
Puh. (0400) 137 659 (kotitoimitukset)
Aukioloajat:
Ark. 8–18

Sisustussuunnittelu

Maria Muranen
maria.muranen@kruunukaluste.fi
Puh. 050 304 3211

Verkkokauppa

HUOM! VAIN VERKKOKAUPPAOSTOSTEN TIEDUSTELUUN

Verkkokaupan asiakaspalvelu

verkkokauppa@kruunukaluste.fi
Puh. (03) 3142 3100
Asiakaspalvelu palvelee ma-pe klo 10-18

KESKUSVARASTO (Noutoasiakkaat)
Käyräkuja 41
33430 VUORENTAUSTA (Ylöjärvi)
Puh. (050) 387 6133 ja (050) 387 6144
Noudot ma-to 8–16.30 | Pe 8–18

Verkkokaupan asiakaspalvelu palvelee verkkokaupan tilauksiin, toimituksiin ja maksuihin liittyen.

Mikäli olet tilannut tuotteen myymälästä, otathan yhteyttä suoraan myyjään tai kyseiseen myymälään.

Asiakaspalaute






Please leave this field empty.

Ota yhteyttä