x

Kirjaudu sisään


Luo uusi tunnus

Yhteystiedot

Lielahti Tampere

Yhteystiedot ja aukioloajat

Taninkatu 2
33400 TAMPERE
Puh. (03) 3142 3100
posti@kruunukaluste.fi
Aukioloajat:
Ark. 10–19 | La 10–16 | Su 12–16

RATINAN KESÄKALUSTEMYYMÄLÄ
Puh. 050 3533 913
Aukioloajat:
Ark. 11–19 | La 10–16 | Su 12–16

KESKUSVARASTO
Käyräkuja 41
33430 VUORENTAUSTA (Ylöjärvi)
Puh. (050) 387 6133 ja (050) 387 6144
Noudot ma-to 8–16.30 | Pe 8–18

Sisustussuunnittelu

Anne Kotiranta
anne.kotiranta@kruunukaluste.fi
Puh. 043 8250 983

Lanterna Helsinki

Yhteystiedot ja aukioloajat

Varikkotie 2
00880 HELSINKI
Puh. (09) 8560 200
helsinki@kruunukaluste.fi
Aukioloajat:
Ark. 10–20 | La 10–18 | Su 12–16

NOUTOVARASTO VARISTO
HAKONEN SOLUTIONS
Martinkyläntie 47
01720 Vantaa
Puh. (040) 353 4526  (noutoasiakkaat),
Puh. 020 160 5111 (kotiinkuljetus)
Sähköposti viisari.varasto(at)hakonen.fi
Aukioloajat:
Ark. 10–20 (la 10-18)

Sisustussuunnittelu

Ota yhteys Variston suunnittelijaan.

Varisto Vantaa

Yhteystiedot ja aukioloajat

Riihitontuntie 1 (Kehä III)
01720 VANTAA
Puh. (09) 8494 470
vantaa@kruunukaluste.fi
Aukioloajat:
Ark. 10–20 | La 10–17 | Su 12–17

NOUTOVARASTO VARISTO
HAKONEN SOLUTIONS
Martinkyläntie 47
01720 Vantaa
Puh. (040) 353 4526  (noutoasiakkaat),
Puh. 020 160 5111 (kotiinkuljetus)
Sähköposti viisari.varasto(at)hakonen.fi
Aukioloajat:
Ark. 10–20 (la 10-18)

Sisustussuunnittelu

Birgit Palonen
birgit.palonen@kruunukaluste.fi
Puh. 043 8252 488

Porttipuisto Vantaa

Yhteystiedot ja aukioloajat

Porttisuontie 4
01200 VANTAA
Puh. (09) 8560 300
porttipuisto@kruunukaluste.fi
Aukioloajat:
Ark. 10–19 | La 10–16 | Su 12–16

NOUTOVARASTO VARISTO
HAKONEN SOLUTIONS
Martinkyläntie 47
01720 Vantaa
Puh. (040) 353 4526  (noutoasiakkaat),
Puh. 020 160 5111 (kotiinkuljetus)
Sähköposti viisari.varasto(at)hakonen.fi
Aukioloajat: Ark. 10–20 (la 10-18)

Sisustussuunnittelu

Ota yhteys Variston suunnittelijaan.

Sisustajantori Oulu

Yhteystiedot ja aukioloajat

Taka-Lyötyn Aukio 2
90140 OULU
Puh. (08) 372 299
oulu@kruunukaluste.fi
Aukioloajat:
Ark. 10–19 | La 10–16 | Su 12–16

NOUTOVARASTO OULU
Kuljetus Haverinen Oy noutopiste
Hiltusentie 32
90620 Oulu
Puh. (050) 599 9177 (noutoasiakkaat)
Sähköposti: varasto(at)haverinen.fi
Aukioloajat:
Ark. 9-16 (ke/to/pe klo 9-18)

Sisustussuunnittelu

Maria Muranen
maria.muranen@kruunukaluste.fi
Puh. 050 304 3211

Verkkokauppa

HUOM! VAIN VERKKOKAUPPAOSTOSTEN TIEDUSTELUUN

Verkkokaupan asiakaspalvelu

verkkokauppa@kruunukaluste.fi
Puh. (03) 3142 3100
Asiakaspalvelu palvelee ma-pe klo 10-18

KESKUSVARASTO (Noutoasiakkaat)
Käyräkuja 41
33430 VUORENTAUSTA (Ylöjärvi)
Puh. (050) 387 6133 ja (050) 387 6144
Noudot ma-to 8–16.30 | Pe 8–18

Verkkokaupan asiakaspalvelu palvelee verkkokaupan tilauksiin, toimituksiin ja maksuihin liittyen.

Mikäli olet tilannut tuotteen myymälästä, otathan yhteyttä suoraan myyjään tai kyseiseen myymälään.

Asiakaspalaute








Ota yhteyttä